Kaisa_2012_3_photo by Veikko Somerpuro

Enrol

Timetable

Here is the course’s teaching schedule. Check the description for possible other schedules.

DateTimeLocation
Mon 13.1.2020
12:15 - 15:45
Wed 15.1.2020
10:15 - 13:45
Fri 17.1.2020
10:15 - 13:45

Other teaching

21.01.2020 Tue 14.15-15.45
30.01.2020 Thu 10.15-13.45
04.02.2020 Tue 08.15-11.45
04.02.2020 Tue 12.15-13.45
14.02.2020 Fri 12.15-15.45
Alisa Alijoki, Marja Syrjämäki
Teaching language: Finnish
22.01.2020 Wed 10.15-11.45
27.01.2020 Mon 10.15-13.45
05.02.2020 Wed 08.15-11.45
05.02.2020 Wed 12.15-13.45
12.02.2020 Wed 10.15-13.45
Alisa Alijoki, Marja Syrjämäki
Teaching language: Finnish
20.01.2020 Mon 14.15-15.45
31.01.2020 Fri 10.15-13.45
06.02.2020 Thu 08.15-11.45
06.02.2020 Thu 12.15-13.45
13.02.2020 Thu 10.15-13.45
Alisa Alijoki, Marja Syrjämäki
Teaching language: Finnish
04.03.2020 Wed 12.15-13.45
Alisa Alijoki
Teaching language: Finnish

Description

HUOM! Opiskelijat lisätään kevään jaksoille viikon 50 aikana

ILMOITTAUTUMISKÄYTÄNNÖT

Opintoihin ilmoittaudutaan I periodin ilmoittautumisten yhteydessä. Voit ilmoittautua vain koko opintokokonaisuuteen. Koko opintokokonaisuuteen ilmoittaudutaan Esi- ja alkuopetuksen pedagogiikka, 5 op –jakson ilmoittautumisen yhteydessä.

Jos olet ilmoittautunut koko opintokokonaisuuteen Esi- ja alkuopetuksen pedagogiikka –jakson ilmoittautumisen yhteydessä ja osallistumisesi opintokokonaisuuteen on vahvistettu, ilmoittautumisesi muille opintokokonaisuuden jaksoille lisätään automaattisesti.

Huom. Mikäli olet saanut aiemmin opinto-oikeuden kyseiseen opintokokonaisuuteen, johon olet ilmoittautumassa ja sinulta on jäänyt puuttumaan yksittäisiä jaksoja, ota yhteyttä jakson opettajaan.