Kaisa_2012_3_photo by Veikko Somerpuro

Enrol

Timetable

Here is the course’s teaching schedule. Check the description for possible other schedules.

DateTimeLocation
Tue 14.1.2020
12:15 - 13:45
Thu 16.1.2020
14:15 - 15:45
Mon 20.1.2020
12:15 - 13:45
Wed 22.1.2020
12:15 - 13:45
Fri 7.2.2020
10:15 - 11:45
Thu 13.2.2020
14:15 - 15:45
Mon 17.2.2020
14:15 - 15:45
Thu 20.2.2020
12:15 - 13:45

Other teaching

24.01.2020 Fri 12.15-13.45
31.01.2020 Fri 10.15-11.45
03.02.2020 Mon 14.15-15.45
10.02.2020 Mon 14.15-15.45
25.02.2020 Tue 14.15-15.45
26.02.2020 Wed 10.15-11.45
11.03.2020 Wed 10.15-11.45
13.03.2020 Fri 10.15-11.45
19.03.2020 Thu 12.15-13.45
20.03.2020 Fri 10.15-11.45
Tuuli Lipiäinen, Saila Poulter, Sara Sintonen
Teaching language: Finnish
24.01.2020 Fri 10.15-11.45
28.01.2020 Tue 10.15-11.45
06.02.2020 Thu 10.15-11.45
11.02.2020 Tue 14.15-15.45
25.02.2020 Tue 12.15-13.45
26.02.2020 Wed 14.15-15.45
12.03.2020 Thu 10.15-11.45
13.03.2020 Fri 12.15-13.45
16.03.2020 Mon 10.15-11.45
17.03.2020 Tue 10.15-11.45
Tuuli Lipiäinen, Saila Poulter, Sara Sintonen
Teaching language: Finnish
23.01.2020 Thu 10.15-11.45
28.01.2020 Tue 12.15-13.45
04.02.2020 Tue 14.15-15.45
12.02.2020 Wed 14.15-15.45
25.02.2020 Tue 10.15-11.45
27.02.2020 Thu 10.15-11.45
12.03.2020 Thu 12.15-13.45
13.03.2020 Fri 12.15-13.45
18.03.2020 Wed 12.15-13.45
19.03.2020 Thu 10.15-11.45
Tuuli Lipiäinen, Saila Poulter, Sara Sintonen
Teaching language: Finnish

Description

HUOM! Opiskelijat lisätään kevään jaksoille viikon 50 aikana

ILMOITTAUTUMISKÄYTÄNNÖT

Opintoihin ilmoittaudutaan I periodin ilmoittautumisten yhteydessä. Voit ilmoittautua vain koko opintokokonaisuuteen. Koko opintokokonaisuuteen ilmoittaudutaan Esi- ja alkuopetuksen pedagogiikka, 5 op –jakson ilmoittautumisen yhteydessä.

Jos olet ilmoittautunut koko opintokokonaisuuteen Esi- ja alkuopetuksen pedagogiikka –jakson ilmoittautumisen yhteydessä ja osallistumisesi opintokokonaisuuteen on vahvistettu, ilmoittautumisesi muille opintokokonaisuuden jaksoille lisätään automaattisesti.

Huom. Mikäli olet saanut aiemmin opinto-oikeuden kyseiseen opintokokonaisuuteen, johon olet ilmoittautumassa ja sinulta on jäänyt puuttumaan yksittäisiä jaksoja, ota yhteyttä jakson opettajaan.