Kaisa_2012_3_photo by Veikko Somerpuro

Enrol
1.12.2016 at 09:00 - 18.1.2017 at 23:59
Moodle
Log in to view the registration key for Moodle.
Wiki

Messages

Maria Valaste's picture

Maria Valaste

Published, 16.1.2017 at 14:41

Hei!

Kurssi alkaa keskiviikkona 18.1.2017 klo 16-18 ja paikkana on Unioninkatu 35 luentosali (Huom. kellonaika verrattuna Oodissa olleeseen tietoon). Moodle-alue on avattu ja avaintieto näkyy Opintoni-sivustolla (student.helsinki.fi).

t. Maria

Timetable

Here is the course’s teaching schedule. Check the description for possible other schedules.

DateTimeLocation
Wed 18.1.2017
16:00 - 18:00
Fri 20.1.2017
14:00 - 18:00
Wed 25.1.2017
16:00 - 18:00
Fri 27.1.2017
14:00 - 18:00
Wed 1.2.2017
16:00 - 18:00
Fri 3.2.2017
14:00 - 18:00
Wed 8.2.2017
16:00 - 18:00
Fri 10.2.2017
14:00 - 18:00
Wed 15.2.2017
16:00 - 18:00
Fri 17.2.2017
14:00 - 18:00
Wed 22.2.2017
16:00 - 18:00
Fri 24.2.2017
14:00 - 18:00
Wed 1.3.2017
16:00 - 18:00
Fri 3.3.2017
14:00 - 18:00

Description

Kurssin wiki-sivu: https://wiki.helsinki.fi/pages/viewpage.action?pageId=208750222

HUOM ! Kurssin ajankohta siirtyy II periodista III periodiin.

Lisätietoa wikissä : https://wiki.helsinki.fi/display/SocStats/Data-analyysi+SAS-ohjelmistolla%2C+syksy+2016