Kaisa_2012_3_photo by Veikko Somerpuro

Enrol
12.8.2019 at 12:00 - 10.2.2020 at 23:59

Timetable

Here is the course’s teaching schedule. Check the description for possible other schedules.

DateTimeLocation
Mon 9.3.2020
08:15 - 16:00
Tue 10.3.2020
08:15 - 16:00
Wed 11.3.2020
08:15 - 16:00
Thu 12.3.2020
08:15 - 16:00
Fri 13.3.2020
08:15 - 16:00
Mon 16.3.2020
08:15 - 16:00
Tue 17.3.2020
08:15 - 16:00
Wed 18.3.2020
08:15 - 16:00
Thu 19.3.2020
08:15 - 16:00
Fri 20.3.2020
08:15 - 16:00
Mon 23.3.2020
08:15 - 16:00
Tue 24.3.2020
08:15 - 16:00
Wed 25.3.2020
08:15 - 16:00
Thu 26.3.2020
08:15 - 16:00
Fri 27.3.2020
08:15 - 16:00
Mon 30.3.2020
08:15 - 16:00
Tue 31.3.2020
08:15 - 16:00
Wed 1.4.2020
08:15 - 16:00
Thu 2.4.2020
08:15 - 16:00
Fri 3.4.2020
08:15 - 16:00
Mon 6.4.2020
08:15 - 16:00
Tue 7.4.2020
08:15 - 16:00
Wed 8.4.2020
08:15 - 16:00
Thu 9.4.2020
08:15 - 16:00
Fri 10.4.2020
08:15 - 16:00
Mon 13.4.2020
08:15 - 16:00
Tue 14.4.2020
08:15 - 16:00
Wed 15.4.2020
08:15 - 16:00
Thu 16.4.2020
08:15 - 16:00
Fri 17.4.2020
08:15 - 16:00
Mon 20.4.2020
08:15 - 16:00
Tue 21.4.2020
08:15 - 16:00
Wed 22.4.2020
08:15 - 16:00
Thu 23.4.2020
08:15 - 16:00
Fri 24.4.2020
08:15 - 16:00
Mon 27.4.2020
08:15 - 16:00
Tue 28.4.2020
08:15 - 16:00
Wed 29.4.2020
08:15 - 16:00
Thu 30.4.2020
08:15 - 16:00
Fri 1.5.2020
08:15 - 16:00
Mon 4.5.2020
08:15 - 16:00
Tue 5.5.2020
08:15 - 16:00
Wed 6.5.2020
08:15 - 16:00
Thu 7.5.2020
08:15 - 16:00
Fri 8.5.2020
08:15 - 16:00
Mon 11.5.2020
08:15 - 16:00
Tue 12.5.2020
08:15 - 16:00
Wed 13.5.2020
08:15 - 16:00
Thu 14.5.2020
08:15 - 16:00
Fri 15.5.2020
08:15 - 16:00
Mon 18.5.2020
08:15 - 16:00
Tue 19.5.2020
08:15 - 16:00
Wed 20.5.2020
08:15 - 16:00
Thu 21.5.2020
08:15 - 16:00
Fri 22.5.2020
08:15 - 16:00
Mon 25.5.2020
08:15 - 16:00
Tue 26.5.2020
08:15 - 16:00
Wed 27.5.2020
08:15 - 16:00
Thu 28.5.2020
08:15 - 16:00
Fri 29.5.2020
08:15 - 16:00
Mon 1.6.2020
08:15 - 16:00
Tue 2.6.2020
08:15 - 16:00
Wed 3.6.2020
08:15 - 16:00
Thu 4.6.2020
08:15 - 16:00
Fri 5.6.2020
08:15 - 16:00

Description

Harjoittelun tiedot ilmoitetaan harjoitteluvahvistusta varten e-lomakkeella:

https://elomake.helsinki.fi/lomakkeet/98426/lomake.html