Kaisa_2012_3_photo by Veikko Somerpuro

Enrol

Messages

Juha Vihavainen

Published, 15.12.2017 at 15:02

Pelikurssin viimeiset 6. esimerkkiratkaisut on linkitetty kurssin sivulle:

https://www.cs.helsinki.fi/u/vihavain/s17/IGP/exercises.html

-- Juha V

Interaction

Timetable

DateTimeLocation
Wed 1.11.2017
14:15 - 16:00
Fri 3.11.2017
12:15 - 14:00
Tue 7.11.2017
12:15 - 14:00
Fri 10.11.2017
12:15 - 14:00
Wed 15.11.2017
14:15 - 16:00
Fri 17.11.2017
12:15 - 14:00
Wed 22.11.2017
14:15 - 16:00
Fri 24.11.2017
12:15 - 14:00
Wed 29.11.2017
14:15 - 16:00
Fri 1.12.2017
12:15 - 14:00
Fri 8.12.2017
12:15 - 14:00
Wed 13.12.2017
14:15 - 16:00
Fri 15.12.2017
12:15 - 14:00

Other teaching

07.11. - 12.12.2017 Tue 14.15-16.00
Teaching language: English
09.11. - 14.12.2017 Thu 14.15-16.00
Teaching language: English

Material

Conduct of the course