Kaisa_2012_3_photo by Veikko Somerpuro

Enrol
5.10.2018 at 12:00 - 1.11.2018 at 23:59

Timetable

Here is the course’s teaching schedule. Check the description for possible other schedules.

DateTimeLocation
Thu 15.11.2018
08:15 - 09:45
Mon 19.11.2018
14:15 - 15:45
Thu 22.11.2018
08:15 - 09:45
Mon 26.11.2018
14:15 - 15:45
Thu 29.11.2018
08:15 - 09:45
Mon 3.12.2018
14:15 - 15:45
Mon 10.12.2018
14:15 - 15:45
Thu 13.12.2018
08:15 - 09:45
Mon 14.1.2019
12:15 - 13:45
Thu 17.1.2019
14:15 - 15:45
Mon 21.1.2019
12:15 - 13:45
Thu 24.1.2019
14:15 - 15:45
Mon 28.1.2019
12:15 - 13:45
Thu 31.1.2019
14:15 - 15:45
Mon 4.2.2019
12:15 - 13:45
Thu 7.2.2019
14:15 - 15:45

Description

Ilmoittaudu tähän ryhmään, jos

- osallistut seminaariin lukuvuonna 2018-19,

- tutkielmasi oppiala on käytännöllinen teologia, kirkkososiologia tai uskonnonpedagogiikka ja

- käytät tutkielmassasi kvantitatiivisia menetelmiä